10 Najlepszych kempingów z basenami

Opisy kempingów w Chorwacji, zobacz opinie i zdjęcia z wakacji

Booking.com

Administrator
Otrzymał podziękowań: 6 razy

10 Najlepszych kempingów z basenami

Postprzez Marylka » niedziela, 28 lutego 2016, 10:32

Jeśli baseny są dla Was jedną z głównych atrakcji na kempingu to warto zapoznać się z tym artykułem:

http://www.campingmania.pl/blog/view/33 ... chorwacji/

Opisano 10 popularnych chorwackich kempingów z basenami, ich dokładnym położeniem i opisem
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że opisy campingów i wycieczek na forum są bezbłędne. Jeśli widzisz błąd w opisie zgłoś to w dziale Administracja.

User
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: 10 Najlepszych kempingów z basenami

Postprzez Ala » piątek, 1 września 2017, 12:03

hej,

Jeśli chodzi o campingi z basenami w Chorwacji, to w wyżej zaprezentowanym zestawieniu brakuje mojego ulubionego campingu Ulika.
http://www.chorwacja24.info/camping/nc-ulika Camping znajduje się w bezpośredniej okolicy miasteczka Porec na półwyspie Istria w Chorwacji.
Na campingu znajduje się duży basen ze słodką (!) wodą, basen składa się z trzech stref, brodzika (0.40), części środkowej (0.80) i najgłębszej (1,30) dzięki czemu dzieci nawet najmniejsze mogą się bezpiecznie w nim bawić. Na basenie stale w godzinach jego otwarcia dyżuruje ratownik. Prowadzone są zajęcia zorganizowane typu Aqua-aerobik. Basen znajduje się bezpośrednio przy plaży, otoczony jest palmami. Z boku basenu jest miejsce to opalania się i rekreacji z zacienionymi parasolami z maty trzcinowej.

Obrazek

Generalnie bardzo polecam :-)
_
pozdrawiam
Alicja, w krainie czarów ;)
Takim krajem jest dla mnie Chorwacja, jak niewiele trzeba by człowiek
z uśmiechem na twarzy chodził.. to chyba słońce tak działa ;)

Powrót do Campingi w Chorwacji