Strona główna forum Opisy campingów Campingi we Włoszech Camping San Francesco - Caorle

Camping San Francesco - Caorle

Opisy najpopularniejszych włoskich kempingów.
  • Reklama

Serwis turystyczny Campingmania

Post poniedziałek, 24 września 2012, 00:03
admin Administrator
Administrator

Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Centro Vacanze San Francesco ****

Loc. Duna Verde
Caorle / Venezia

tel. +39 0421 2982
fax +39 0421 299284

info(at)villaggiosfrancesco.com

http://www.villaggiosanfrancesco.com

GPS: 45°34'02.40'' N 12°47'35.53''

Termin funkcjonowania: od 20.04 do 23.09

Informacje ogólne:

Camping położony nad Morzem Adriatyckim, niedaleko uroczego miasteczka Caorle w połowie drogi pomiędzy Wenecją a Triestem.

Kemping z bezpośrednim dostępem do szerokiej, piaszczystej plaży.

Teren kempingu otoczony lasem sosnowym.

Infrastruktura na campingu: bardzo dobrze zaopatrzony Supermarket, targ rybny, lodziarnia, Snack Bar, bazar z artykułami kempingowymi, kiosk z prasą międzynarodową, sklep z pamiątkami, sklep fotograficzny, punkt medyczny, dostęp do internetu, udogodnienia dla gości z psami, pralki, suszarki, jacuzzi, sauna, sala telewizyjna, salon fryzjerski, butiki i inne sklepy

Przerwa w godzinach od 13 do 15

Sanitariaty przystosowane dla niemowląt - wanienki do kąpania i maty do przewijania

Możliwość skorzystania z usługi Wifi

Po spełnieniu określonych warunków istnieje możliwość trzymania psów - na terenie kempingu przygotowano specjalne udogodnienia dla czworonogów.

Sport i rekreacja: kompleks basenów a atrakcjami wodnymi, zjeżdżalniami i hydromasażem – pewna część wodnych atrakcji może być dodatkowo płatna, leżaki przy basenie, trzy korty tenisowe, wielofunkcyjne boisko sportowe, łucznictwo, siłownia i fitness, wypożyczalnia sprzętu wodnego – deski surfingowe, rowery wodne, kajaki itp., salon gier, dźwiękoszczelna dyskoteka, tenis stołowy, mini golf, szkoła nurkowania, szkoła tańca, dmuchane zamki, animacje dla dzieci i młodzieży oraz przedstawienia i pokazy dla całych rodzin, animacje także na plaży i na basenie, Mini Klub dla dzieci, osobna plaża, tor przeszkód i inne udogodnienia dla gości z psami.

Atrakcje w okolicy:

Caorle, Lidio di Jesolo; Wenecja, Wyspy: Burano, Murano i Torcello.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej informacji o kempingu San Francesco: http://www.campingmania.pl/camping-san-francesco,6.html

Reklama

Post wtorek, 27 listopada 2012, 16:31
Gośka User
User

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Czy ktoś tu był i wie czego się spodziewać????????????? Słyszałam, że niezły.

Post wtorek, 27 listopada 2012, 16:44
Marylka Avatar użytkownika
Administrator
Administrator

Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Ja byłam :)

Fajny kemping. Nie wiem jak to się stało że nie ma jeszcze opisu.

Dobrze że go odkopałaś ;)

Zaraz go opiszę.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że opisy campingów i wycieczek na forum są bezbłędne. Jeśli widzisz błąd w opisie zgłoś to w dziale Administracja.

Post wtorek, 27 listopada 2012, 16:55
Janina Avatar użytkownika
User
User

Ja tak tylko wspomnę na wszelki wypadek żeby ktoś się nie pomylił przy rezerwacji ale we Włoszech są dwa kempingi które bardzo podobnie się nazywają.

Jeden to
Centro Vacanze San Francesco w Caorle koło Wenecji a drugi to Camping Village San Francesco w Desenzano koło Gardy więc sprawdzajcie gdzie rezerwujecie żeby nie było zaskoczenia

Post wtorek, 27 listopada 2012, 16:57
Marylka Avatar użytkownika
Administrator
Administrator

Podziękował : 4 razy
Janina napisał(a):
Ja tak tylko wspomnę na wszelki wypadek żeby ktoś się nie pomylił przy rezerwacji ale we Włoszech są dwa kempingi które bardzo podobnie się nazywają.

Jeden to
Centro Vacanze San Francesco w Caorle koło Wenecji a drugi to Camping Village San Francesco w Desenzano koło Gardy więc sprawdzajcie gdzie rezerwujecie żeby nie było zaskoczenia

plusik dla Ciebie za ten post ;)
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że opisy campingów i wycieczek na forum są bezbłędne. Jeśli widzisz błąd w opisie zgłoś to w dziale Administracja.

Post czwartek, 29 listopada 2012, 15:06
Jarek Avatar użytkownika
User
User

Podziękował : 1 raz
Może warto opisać też ten drugi camping i w obu dać informacje o podobnej nazwie?

Post niedziela, 11 sierpnia 2013, 17:19
Wesjaa User
User

Cześć. Jakie są opłaty za korzystanie z basenów? Na stronie internetowej nie widzę takiej informacji.

Post niedziela, 11 sierpnia 2013, 20:57
Janusz User
User

Otrzymał podziękowań: 2 razy
jeśli mieszkasz na kempingu, to korzystasz z basenów za darmo :-)

Post niedziela, 11 sierpnia 2013, 22:04
Wesjaa User
User

No tak ale tam jest jakiś park wodny za który podobno się dodatkowo płaci.

Post niedziela, 11 sierpnia 2013, 22:12
Janusz User
User

Otrzymał podziękowań: 2 razy
no faktycznie, teraz spojrzałem na stronkę Eurocampu i jest Parco Aquatico - płatne 4 euro od osoby.
Miałem stare informacje, ale byłem tam kilka lat temu i wtedy nie było jeszcze tego aquqparku

Następna strona

• { RELATED_TOPICS }
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Powrót do Campingi we Włoszech